picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
Wypożyczalnia

NOWOŚĆ!!! WYNAJEM ELEKTRONAGRZEWÓW!!! dzwoń o szczegóły!!!

 


  W tym dziale znajdziecie Państwo Nasz asortyment. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta Wypożyczalnia wzbogaca swój sprzęt o nowe pozycje w ofercie. Posiadamy m.in. różnego rodzaju elektronarzędzia, maszyny do obróbki betonu, urządzenia do ogrzewania jak i wentylacji pomieszczeń, narzędzia pomiarowe, sprzęt niezbędny przy robotach drogowych jak i wiele innych pozycji które spewnością przydatne będą dla najbardziej wymagajacych.
W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości proszę o kontakt z jednym z Naszych doradców, który udzieli wszelkich niezbędnych informacji a także fachowo doradzi w doborze odpowiedniego sprzętu.
Prócz wynajmowania maszyn firma Black Horse wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów a co za tym idzie wzbogaca swoją ofertę o sprzedaż niezbędnych akcesoriów dotyczących elektronagrzewów oraz wynajem eletronagrzewów(urządzenia do podgrzewania betonu).W skład jednego kompletu wchodzą dwa transformatory oraz dwie skrzynki sterownicze co jest nowością w tej dziedzinie.To zastosowanie pozwala na ustawienie transformatorów w dwóch odrębnych miejscach podłączając je do dwóch niezależnych skrzynek sterowniczych.


Zachęcamy do zapoznania się z Naszą obecną ofertą.
Zespół Black Horse.